• GoHome Professional
nekretnine STARA PAZOVA - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • nekretnine STARA PAZOVA - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine STARA PAZOVA

  • Za upit "nekretnine stara pazova" pronađeno 520 nekretnina - prosečna cena 1.107 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 81.999 €, 45,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u centru Stare Pazove. Prostorije: dnevna soba, kupatilo, kuhinja, spavaća soba, terasa. Zgrada sa liftom. Stan za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Za više....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Staroj Pazovi, u ulici Vojvode Mišića, kvadrature oko 120m2 koja se nalazi na parceli od 5.17 a. Kuća je koncipirana na sledeći način : dnevna soba, trpezarija i kuhinja zauzimaju centralni deo i napravljene su po principu open space prostora. Kuhinja izlazi na terasu....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 425.000 €, 480,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nadomak Beograda, u okolini Dunava, sa pogledom na prelepa prirodna okruženja sremske ravnice, nalazi se Hotel “Vila Sunce”, koji predstavlja spoj kvaliteta i udobnosti. Smešten je na samom ulazu u Staru Pazovu, iz pravca Nove Pazove, na starom putu Beograd- Novi Sad. Lokacija je....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvojna kuća u Novoj Pazovi u ulici Mladena Stojanovića, koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, ukupne kvadrature oko 180m2. U prizemlju je trpezarija sa kuhinjom i ostavom, kupatilom, dnevnom sobom kao i hodnikom koji vodi do sprata gde je prostor sličano koncipiran....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 330.000 €, 300,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Novoj Pazovi u Pionirskoj ulici, preko 300 kvadrata stambenog prostora koji je podeljen u više stambenih jedinica sa zasebnim ulazima. Prvi deo kuće se sastoji od prizemlja koje je koncipirano na sledeći način : dnevna soba, trpezarija sa kuhinjom, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 77.840 €, 56,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100324, II/V, lift, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju stanovi razlicitih struktura. Prva zgrada od 3 koje su u planu bice zavrsena krajem 2024 godine. Sama lokacija je na 200m od centra ,odlicna povezanost....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.170 €, 119,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi -kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Moderne kuće veće kvadrature idealne za višečlane porodice ili kao pametna investicija Kuća ima 119 m2 , i raspoređena na 2 nivoa -prizemlje :garaža, ostava , toalet, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak 1 sprat:4 spavaće....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 152.000 €, 92,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novogradnji na 2 minuta hoda od centra Stara Pazove, u blizini škole, vrtića, doma zdravlja. Petosoban stan na poslednjem spratu. Ima četiri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom. Pripadajuća terasa celom površinom stana. Stepenište unutar stana, izlaz samo za....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 149.000 €, 130,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću u Staroj Pazovi. Građena je 2006. godine,a prvi put useljena 2008.godine. Sprat kompletno završen i opremljen 2022. godine. Kuća je izgrađena na placu površine 4 ara, neto korisne površine 130 m2, a bruto površine 156m2, sa mogućnošću odvajanja etaža na dve odvojene....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 81.060 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 999 Direktna cena od investitora, bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. Prodaja luksuznih stanova u kvalitetno građenoj zgradi, sa najsavremenijom opremom i mogućnošću smart home sistema. Ugrađena PVC stolarija sa troslojnim staklom, prirodan....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.250 €, 78,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi – Kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Predstavljamo vam moderne kuće u nizu savršene strukture i kvadrature, idealne za porodičan život ili kao pametna investicija. Nalaze se u mirnom i razvijenom okruženju, u neposrednoj blizini centra Stare Pazove. Kuca ima 78m²....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 180.000 €, 250,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću P+PK,7,3 ari placa, garaža,podrum,nus prostorije. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 63.195 €, 42,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 42,13m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 45.000 €, 32,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera, Novogradnja 32m2 Nova Pazova, Svetosavska bb, Novo Naselje. U okviru kompleksa "Sky City Residence". Treći sprat, zgrada poseduje Lift itd... Useljenje kraj 2024. Cena 45.000eur. Za više informacija na tel. 062421515 .

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 130.000 €, 45,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Alpska kuća u Surduku, idealna za odmor ili život pored Dunava! ​Karakteristike: • ​Lokacija: Nalazi se u centru Surduka, tik uz Dunav. • ​Plac: 1.5 ar. • ​Kuća: 45 m², kompletno opremljena. • ​Sadržaj: Struja, voda, kupatilo i kuhinja. • ​Prilaz: Asfaltiran put direktno do kuće.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.187 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 552 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvosoban stan u izgradnji u samom centru Nove Pazove, 42.44m2, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 99.795 €, 67,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 66,53m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.660 €, 80,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 80,44m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 98.000 €, 66,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dobro došli u novogradnju, savršeno usklađenu sa savremenim standardima i potrebama savremenih stanara! Ovi predivni stanovi nude ne samo funkcionalnost, već i izuzetnu udobnost i stil, pružajući idealno okruženje za vaš novi dom. Naša novogradnja se nalazi u Novoj Pazovi, predivnom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 56.385 €, 44,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1024 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! Cena stana je izražena bez PDV-a, kupac prve nekretnine ima pravo na povraćaj. U ponudi su stanovi u vrhunskoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u samom centru Stare Pazove. Odlikuje ih moderan dizajn,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0628978186 Na prodaju potpuno nova kuća u Surduku sa bazenom, završena u junu 2025. godine. Kuća je kompletno opremljena novim luksuznim nameštajem i tehnikom – spremna za useljenje, bez dodatnih ulaganja! 🏡 Karakteristike nekretnine: Privatno ograđeno dvorište Moderan bazen sa opremom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u centru Stare Pazove Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 119.400 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 79,60m2 i po strukturi je četvorosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Prvi nivo se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe, kuhinjsko trpezarijskog dela, toaleta i velike terase.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 121.500 €, 81,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan i moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu Nove Pazove. Sam kompleks postavlja nove standarde udobnosti, luksuza i funkcionalnosti pa je samim tim prilagođen savremenom načinu života. Svaki stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio savršenu....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 103.000 €, 240,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od prizemlja i sparata. U prizemlju se nalaze velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, hodnikom, dve spavaće sobe i kupatilom. Na spratu se nalaze 3 prazne sobe, kupatilo mali hodnik i otvor za stepenice. Na sprat moze da se ide i spolja. Spart treba da se izmalteriše....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 92.933 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 557 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvoiposoban stan u izgradnji u samom centru Nove Pazove, 65.53m2, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 75.705 €, 50,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 50,47m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 70.000 €, 182,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Surduka, na placu od 57 a. Kuća je uknjižena na 182 m2. Za potpunu adaptaciju ili rušenje. Plac je u građevinskom području, širine 16 m. Plac ima izlaz na dve ulice (glavni put Stari Banovci - Slankamen). Kuća ima gradsku vodu, struja je odjavljena. Pored....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 2.000.000 €, 1000,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem poslovno magacinski prostor površine 800m2 u centru Stare Pazove ,ul.Kamenareva br.34 . Pogodan za sve namene . Kamenareva 34, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon.

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Golubincima, u Grobljanskoj ulici. Kuća je građena 80-90-ih od bloka i ima oko 160m2. Sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju je veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom kao i dve spavaće sobe i kupatilo. Na potrkrovlju je isti raspored prostorija.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 106.306 €, 74,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva identična stana u izgradnji od 74,34 m2 u Staroj Pazovi, u ulici Zmaj Jovinoj. Stanovi su po strukturi dvosobni, nalaze se na drugom i četvrtom spratu. Sastoje se od ulaza , kuhinje i trpezarije , dnevne sobe , terase , wc-a , kupatila , hodnika , ostave i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 92.400 €, 77,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 77m2( terasa 4m2), EG, lift, II/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U centru Nove Pazove nalazi se prostrana trosobna nepokretnost izrazito funkcionalnog rasporeda prostorija. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom. U gradnji su korišćeni kvalitetni materijali( keramika,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manje domaćinstvo u Golubincima, u ulici Mihajla Pupina. Sastoji se od dve kuće, pomoćnih objekata i zemljišta od 8 ari. Obe kuće imaju kompletno novu PVC stolariju. Novija kuća se sastoji od hodnika i dve spavaće sobe i kompletno je renovirana ( podovi, zidovi, struja).....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 252.000 €, 120,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor cca 120m2 površine. Novogradnja. Lokal se satoji od tri dela (prodajni deo, magacin i kancelarija) i svi su oko 40 m2. Svetosavska 51-53, Novogradnja, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.900 €, 49,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Stare Pazove, 49m², novogradnja U ponudi stan od 49m² u modernoj novogradnji, na odličnoj lokaciji u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom i raspolaže sa: kupatilom, spavaćom sobom (izlaz na terasu), dnevnom sobom (takođe izlaz na terasu), kuhinjom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 72.270 €, 48,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 48,18m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 105.950 €, 92,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan dupleks u novogradnji u samom centru Stare Pazove na vrlo poželjnoj lokaciji nadomak svih važnih sadržaja. Stan je po strukturi troiposoban. Na donjem nivou se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, jedna spavaća soba, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 990.000 €, 1512,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara Pazova, Vojka, stambeno poslovni prostor na 70 ari, klanica .. / 35km od Beograda, roizvodni pogon na 70 ari zemljišta sa kućom za stanovanje od 200m2, pr+spr, T, EG, dvorište, bašta + kompletno opremljena klanica, poslovne zgrade i objekti sa kompletnim sadržajima potrebnim....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 162.276 €, 113,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji od 113,48 m2 u Staroj Pazovi, u ulici Zmaj Jovinoj. Stan je po strukturi trosoban, nalaze se u potkrovlju. Sastoje se od ulaza , kuhinje, ostave, trpezarije , dnevne sobe , terase , dva kupatila i tri spavaće sobe. Očekivani završetak radova je april 2026-te....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 72.996 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 52,14m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i velike....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 184.980 €, 123,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 76.500 €, 51,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u modernoj novogradnji u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na 2 spratu zgrade bez lifta. Grejanje podno, na struju. Odmah useljiv. Prodaje se kompletno opremljen. Struktura : prostrana dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, manja spavaća soba, veća spavaća soba, kupatilo.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 480)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>